Výsledky srazu 11.9.2021

Veškeré připomínky k výsledkům, prosím směřujte k osobám, uvedených v kontaktech. Děkuji. 

     Startovní listina                          Zetor                    Počet bodů v anketě

1. Vraštil M.                                      7011                                   1

2. Vrbová Á.                                    25K                                   3

3. Jelínek J.                                     7211                                   6

4. Steyr M.                                       4718

5. Ondrácěk J.                                4611

6. Tobolka R.                                   6911                                   5

7. Purma M.                                      6718                                  13

8. OÚ Ohnišťany - Šimurda I.         6011 

9. Vrba A.                                         25A                                   5

10. Chrtek J.                                     Super 50                           1

11. Mlejnek V.                                    7211

12. Mlejnek V.                                   25A

13. Mlejnek V.                                   25A                                   23       2. Místo

14. Kraus K.                                       5211

15. Šoltys P.                                       6945                                 8

16. Kopáč P.                                       7011                                   16

17. Souček M.                                    6211                                   9

18. Novotný J.                                   7011                                   8

19. Vrba R.                                         10145                                13

20. Kareš J.                                       6211                                   5

21. Bušek J.                                       25K                                   2

22. Ješina A.                                     5511                                   24      1.Místo

23. Čáp T.                                          4011                                   1 

24. Hlavatý M.                                   3011                                   4

25. Zmítko R.                                     25K                                   8

26. Dohnal P.                                     25A                                   5 

27. Vašina J.                                       25A                                   15

28. Havlín Z.                                      Super 50                           1 

29. Šoltys D.                                      7245                                  2

30. Řeháček M.                                 7211                                    4

31. Grusman M.                                 7211                                    4

32. Dolžal D.                                     7011                                   

33. Novotný P.                                  5611                                    5 

34. Fučík P.                                       7011

35. Stýblo M.                                    4011

36. Zuzánek S.                                 5611

37. Šafka J.                                       25K                                     10

38. Končický P.                                 5645

39. Pelc A.                                        Super 50                            15

40. Chalupa Z.                                  7011                                     9

41. Řeháček L.                                   6011                                    6

42. Sedláček P.                                 7711                                     5 

43. Krejčí P.                                       7011                                     1 

44. Šaroun M.                                   3011                                     4

45. Jirsák D.                                      8011                                    4

46. Oudrnický P.                               Super 50                            2 

47. Mejdr F.                                       3011

48. Vojtěch J.                                    6911

49. Rychtera P.                                 7011

50. Kříž V. nejml                               Super 35                           18        3. Místo

51. Kříž V.                                          25N                                    5

52. Kříž J.                                         Super 50                            2 

53. Zápotocký J.                              Super 50                            5

Slalom 

Dle startovního čísla                       Čas

       15                                               2:01:67

       29                                              1:39:46

       6                                                1:14:46

       11                                                1:08:83

       51                                               3:09:14

       3                                                 1:10:20

       32                                               1:54:01

       33                                               2:25:91

       31                                                1:11:98

       22                                               1:46:20

       11                                                 1:09:86

       13                                                1:22:41

       9                                                  1:15:78

       30                                                1:07:26     3. Místo

       50                                                2:08:27

       41                                                 1:02:18     1. Místo

       25                                                1:29:62

       27                                                1:29:66                              

       24                                                1:08:49

       36                                                1:38:86

       28                                                1:38:62

       12                                                 1:22:64

       7                                                   1:24:67

       23                                                 1:30:83

       6 (Tesárek)                                   1:13:86                                                  

       16                                                  1:14:22

       16 (Šoltys, mimo soutěž)             1:02:01

       1                                                    1:03:00     2. Místo

       2                                                   2:16:00

Hod pneumatikou

Muži:   1.Místo - Kalvoda D. - 11,50 m
            2.Místo - Lukeš R.     - 10,95 m
            3.Místo - Šoltys P. st - 10,90 m

Ženy:  1.Místo - Jiříčková E.    - 6,80 m
           2.Místo - Nováková A. - 6,15 m
           3.Místo - Ješinová J.    - 6,00 m

Děti předškolního věku:  1.Místo - Muller V.                 - 1,20 m
                                           2.Místo - Chalupa Z. nejml  - 1,00 m
                                           3.Místo - Pastorek V.            - 0,80 m

Děti školního věku:          1.Místo - Řeháček L.             - 9,60 m
                                           2.Místo - Šoltys O.                - 6,60 m 
                                           3.Místo - Vraštil M.                - 6,40 m